Четверг, 20.06.2024, 17:51
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
У сучасному суспільстві в уявленнях людей сформувався певний образ підлітка, або молодої людини. Вони постають перед нами як ті, хто безцільно проводять час за комп’ютером, пасивно ставляться до будь-яких захоплень, вештаються вулицями, нічим не цікавляться. У цьому є доля правди. Проте, не всю молодь можна віднести до цієї категорії. Бо багато із них ведуть здоровий спосіб життя, адже розуміють користь фізичних тренувань та проводять багато годин дозвілля у спортзалах та на спортивних майданчиках.

Одними із таких є вихованці громадської організації спортивного клубу таїландського боксу «Восток». Він був заснований 4 жовтня 2011 року майстром спорту СРСР із рукопашного бою, чемпіоном України 2013 року із таїландського боксу В.О.Орловим. Основною метою цього клубу є забезпечення захисту законних, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів членів організації, популяризація здорового, спортивного способу життя, зокрема східних єдиноборств на території Білокуракинського району.
Просмотров: 1536 | Добавил: admin | Дата: 15.03.2014 | Комментарии (0)

Турнір по тайському боксу в Білокуракине. Спортивний клуб Восток. Керівник Орлов Валентин Олександрович. Змагання, фото, 2013 рік
У смт Білокуракине спортивним клубом таїландського боксу «Восток» (керівник Орлов В.О.) була проведена міжнародна зустріч Україна – Росія з таїландського боксу та карате. У змаганнях взяли участь команди із Луганська, Сіверодонецька, Сватового, Рубіжного, Ровеньок (Україна) і Ровеньок (Російська Федерація). Боротьбу за високі спортивні нагороди у різних вікових категоріях вело 70 спортсменів.
Просмотров: 1559 | Добавил: admin | Дата: 11.01.2014 | Комментарии (0)

Нещодавно у місті Сватове проходили обласні змагання з карате, які організувала Луганська обласна федерація карате. У них взяло участь близько 150 спортсменів із різних міст і районів області, у тому числі і наші земляки – спортсмени спортивного клубу таїлансдського боксу «ВОСТОК» (керівник В.О.Орлов). У напруженій боротьбі наші спортсмени посіли високі місця. Призерами змагань стали Артем Максименко, Данило Лукашов, Єлисей Псіола, Олексій Серебрянський, Ніна Вашкович, Владислав Іванюченко. Бажаємо їм і в подальшому сумлінних тренувань і нових спортивних перемог.
Просмотров: 1583 | Добавил: admin | Дата: 19.10.2013 | Комментарии (0)

Нещодавно в Одесі пройшов семінар-змагання з таїландського боксу серед тренерського складу спортивних клубів України. У ньому взяли участь представники 12 областей України. Честь Луганської області захищав і білокуракинець, член збірної Луганської федерації таїландського боксу, директор споривного клубу «Восток» В.О.Орлов.

У напруженій боротьбі він продемонстрував хорошу фізичну і технічну підготовку. В результаті напружених поєдинків і суперництва наш земляк посів перше місце в особистому заліку і став чемпіоном України з таїландського боксу. У командному заліку Луганська збірна посіла 3 місце.
Просмотров: 1619 | Добавил: admin | Дата: 03.08.2013 | Комментарии (0)

Спортивний клуб Восток, Білокуракине, Луганська область
Днями (30.03.2013 року) у місті Сєверодонецьк Луганської області відбувся відкритий міський турнір з таїландського боксу Муей-тай. У ньому брали участь команди з Лисичанська, Стаханова, Ровеньок, Алчевська, Луганська, Сіверодонецька, Красного Луча, близько 150 учасників.

На турнір було запрошено і вихованців спортивного клубу «Восток» смт Білокуракине під керівництвом В.О.Орлова. В напруженій боротьбі наша бійцівська дружина посіла 3-е загальнокомандне місце. Олександр Краснянський, Артем Максименко, Даніїл Лукашов, Ніна Вашкович, Владислав Малик вибороли призові місця і були нагороджені медалями та дипломами.
Просмотров: 1633 | Добавил: admin | Дата: 13.04.2013 | Комментарии (0)

Ніна Вашкович, Білокуракине
«З тими, хто сильний духом, нам по дорозі», - девіз спортивного клубу таїландського боксу «Восток». Невеликий строк за спортивними мірками працює спортивний цей клуб під керівництвом В.О.Орлова – всього-навсього півтора року. Але за цей час він проявив себе як ефективна організація, яка працює для дітей, виховує в них силу волі, любов до здорового способу життя.

За півтора року вихованці клубу 12 разів поспіль виїжджали на змагання різного рівня - від клубних - до чемпіонатів області, в яких виступали найсильніші команди. Бійцям клубу притаманний спортивний бойовий дух, тому його вихованці неодноразово ставали призерами змагань, все вище і вище піднімаючись на п’єдестал пошани. І вже є перші кандидати на участь у чемпіонаті України. Так, це Данило Лукашов, який посів перше місце на чемпіонаті Луганської області. Не відстають від нього і товариші по команді: Олександр Краснянський, Артем Максименко, Ніна Вашкович, Владислав Малик. Ці вихованці - «золотий фонд» клубу «Восток».
Просмотров: 1604 | Добавил: admin | Дата: 23.03.2013 | Комментарии (0)

Спортивний клуб ВОСТОК, Білокуракине, 09.02.2013 року
Нещодавно у спортивному клубі таїландського боксу «Восток» смт Білокуракине пройшов захід, на якому обговорено питання організації ведення здорового способу життя, морального виховання спортсменів, посилення боротьби із зловживанням алкогольними та тютюновими виробами, поліпшення поведінки молоді в громадських місцях, розвитку фізичної культури та формування особистості. У цьому заході взяли участь перший заступник голови Білокуракинської райдержадміністрації Дамір Фаридович Нізамов, керівник клубу «Восток» Валентин Олександрович Орлов, тренер Олег Олександрович Шиц, селищні спортсмени.

Адміністрація спортивного клубу «Восток» подбала про те, щоб дискусія пройшла у дружній конструктивній атмосфері. Цьому сприяв і організований «солодкий стіл».
Просмотров: 1665 | Добавил: admin | Дата: 02.03.2013 | Комментарии (0)

Нещодавно в Луганську пройшов чемпіонат Луганської області з таїландського боксу. Одинадцять найсильніших команд Луганщини боролись за перемогу. До складу нашої бійцівської дружини увійшли кращі спортсмени: Артем Максименко, Данило Лукашов, Ніна Вашкович, Владислав Скороход, Владислав Малик. Керівником спортивного клубу «Восток» є В.О.Орлов. Команда була невелика, але, як говорять, малий золотник, та дорогий. Всі наші земляки стали призерами першості. Тепер у них з’явилась унікальна можливість увійти до складу збірної Луганської області і взяти участь з цього виду спорту в чемпіонаті України. Якщо пощастить, то для чемпіонів дорога проляже на чемпіонат Європи чи світу.
Просмотров: 1550 | Добавил: admin | Дата: 02.03.2013 | Комментарии (0)Чаепитие в спортивном клубе ВОСТОК, секция тайского бокса - муай-тай (Белокуракино, Луганская область). Тренер - Орлов Валентин Александрович. В качестве гостя - 1-й зам.главы Белокуракинской райгосадминистрации - Низамов Дамир Фаридович, который также является 1-м тренером секции каратэ в Белокуракино (с 1991 года), спорткомплекс "Здоровье", 09.02.2013 года.
Просмотров: 1522 | Добавил: admin | Дата: 09.02.2013 | Комментарии (0)

1 2 »